Szamba z wykopem

Szamba betonowe z wykopem

Instalacja zbiornika na szambo to nie jest bardzo skomplikowany temat. Wystarczy trochę matematyki i fizyki, do tego trzeba zgrać wszystkich na ten sam dzień i sprawa załatwiona :). Oczywiście nie musisz nad tym dłużej się zastanawiać i zlecić nam usługę kompleksową: wraz z wykopaniem dołu pod szambo. Wykopanie rowu pod rury, podłączenie zbiornika i ostatecznie zasypaniem zbiornika na szambo.

Szamba betonowe z wykopem
Szamba betonowe z wykopem

Wybierz najpierw zbiornik na szambo

Polecamy wybrać zbiornik z przedziału od 1m3 do 10m3 następnie zadzwoń do nas i złóż zamówienie, numer telefonu znajdziesz w zakładce kontakt lub zadzwoń na numer 782 111 900, możesz również napisać smsa o dowolnej porze dnia lub nocy, skontaktujemy się z Państwem w dni robocze i dopytamy o szczegóły, spiszemy z Państwem zamówienie.

Szamba betonowe z koparką

W przypadku naszej koparki posłuchamy się Państwa i zrobimy wykop tam gdzie jest to możliwe. Oczywiście jeśli dokonacie złego wyboru podpowiemy i doradzimy. Najważniejsze by robota była zrobiona zgodnie z przepisami. Montaż i obsługa zbiornika nie sprawiała problemów.

Zbiornik betonowy z podłączeniem do budynku

Nie musisz myśleć o kolankach, rurach, spadkach. Profesjonalne podłączenie przy pomocy rur z górnej półki cenowej to w naszym interesie. Na etapie pierwszego wywiadu z inwestorem będziemy zadawać pytania, między innymi na jakiej głębokości wychodzi rura z budynku i jak daleko planują Państwa montaż zbiornika. To ważna kwestia aby podczas montażu być przygotowanym na ewentualne niedogodności. Tak by przy montażu nie brakło kominka rewizyjnego, kolanka czy też rur.

Szamba kompleksowo Warszawa

Najczęściej nasze koparki pracują na terenie Warszawy i okolic, tu pracy jest najwięcej, ale często wysyłamy sprzęt w okolice Poznania czy też Łodzi, Lublina, Kielc. W Radomiu również prowadzimy usługi kompleksowe. W całej Polsce możemy polecić usługi koparką u zaprzyjaźnionych operatorów, to nasza baza koparek gotowych do wykopów pod szamba.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top
Call Now Button