Jaką pojemność wybrać dla 4 osobowej rodziny

Jaka pojemność szamba dla 4 osobowej rodziny?

Kupiłeś dom lub działkę i zastanawiasz się jakiej wielkości zbiornik najlepiej sprawdzi się dla Twojej rodziny? Z przyjemnością odpowiemy w tym artykule. Nie wróżymy z fusów tylko czerpiemy wiedzę z ponad 10 letniego doświadczenia. Doświadczenie w produkcji zbiorników, sprzedaży ale i w użytkowaniu bezodpływowych zbiorników na ścieki.

Inna pojemność do mieszkania całorocznego inna do sezonowego

Jaką pojemność szamba wybrać jest uzależnione od kilku czynników, najważniejszy z nich jest częstotliwość użytkowania. Co innego trzeba brać pod uwagę jeśli mieszkamy całą rodziną przez cały rok. Co innego jeśli z tą samą rodziną jedziemy na weekend. Inna też potrzeba będzie jeśli wyruszamy na działkę kilka razy w ciągu roku na 2 tygodnie.

Jaka pojemność szamba wybrać
Jaka pojemność szamba dla 4 osobowej rodziny

Jaka pojemność do mieszkania całorocznego?

W tym przypadku powinniśmy kierować się pojemnością wozu asenizacyjnego jaki obsługuje daną miejscowość. Jeśli w okolicy jeździ szambiarka o pojemności 10m3 to na pewno warto kupić takiej samej pojemności zbiornik. Wywóz szamba dla firmy tym się zajmującej jest najbardziej opłacalny jeśli mogą wyjechać w 100% zapełnioną beczką. Dlatego stosunek ceny do wywiezionej pojemności ścieków będzie jak najbardziej optymalny. Bez sensu jest płacić 200zł za wywóz 6m3 szamba skoro można za tą samą cenę wywieźć 10m3. Nie ma sensu jest też przewymiarować wielkość zbiornika. Żadna korzyść jest fakt posiadania zbiornika 16m3 skoro szambiarka która przyjedzie to 12m3. Taka szambiarka wybiera tylko 12 kubików a 4m3 poczeka do kolejnego przyjazdu szambiarki. Żaden interes jest podjeżdżać jeszcze raz do tak małej pojemności. Zatem reasumując: Jaka pojemność szamba dla 4 osobowej rodziny? Wybierz taką pojemność zbiornika jaka szambiarka jeździ w okolicy.

Jaką wielkość zbiornika do mieszkania sezonowego?

W przypadku jeśli na działkę wyjeżdżamy na 2-3 dni w miesiącu. Czy też łączna ilość dni w takiej lokalizacji nie przekracza 100 dni. Najlepiej wybrać mniejszy zbiornik np. 4m3 – 6m3. Nie ma sensu wydawać dwa razy większą kwotę na większy zbiornik. Skoro takiego dużego zbiornika nie zapełnimy nawet w ciągu roku. Niektórzy powiedzą: ale na emeryturze przeprowadzimy się na działkę na stałe. Kupujemy zbiornik na lata! OKEJ, ale proszę pamiętać że w każdym momencie możecie Państwo powiększyć zbiornik. Na przykład dostawiając do małego zbiornika drugi taki sam lub większy zbiornik. Jaka pojemność szamba dla 4 osobowej rodziny? Wybierz odpowiednią pojemność szamba dla swojej rodziny. Zadzwoń do nas i zamów zbiornik już dziś.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top
Call Now Button