Piwniczka z płaskim sklepieniem wady i zalety!

Oferujemy piwniczki betonowe z płaskim sklepieniem o wymiarach od 2m szerokości do 255cm szerokości, długości piwnic jakie oferujemy to od 240cm nawet do 4m. Również z wysokościami mamy wiele do zaoferowania, przedstawiamy piwnice wysokie na 2m ale zdarzają się wysokie na 220cm i 255cm.

Zalety piwniczek z płaskim sklepieniem

Piwniczka z płaskim sklepieniem i wejściem od góry

Ustawność i funkcjonalność w piwniczkach oferowanych przez Garden Concrete. Dzięki temu że ściany są pod kątem prostym do samej góry, możecie zbudować maksymalnie wysoki regał. Nawet powyżej 2m wysokości co daje ogrom miejsca na Wasze produkty typu wino i przetwory.

Piwniczka z płaskim sklepieniem z wejściem z boku
Piwniczka z wejściem z boku przedsionek ze schodami!

Wejście do piwniczki w dowolnym rozmiarze, czy to ma być wejście z góry, czy też wejście z boku wykonamy dla Ciebie otwór o dowolnym kształcie prostokątnym czy też owalnym. Chcesz drzwi do piwnicy w kształcie półokrągłym? Będzie je miał w Garden Concrete.

Piwniczka z półokrągłym sklepieniem, wejście z boku!

Brakuje półokrągłego sklepienia? Dla niektórych to wada dla innych zaleta, o gustach się nie dyskutuje tylko wybiera najlepszą dla siebie opcję. Jeśli wolicie piwniczkę z półokrągłym sklepieniem zapraszam również do nas! Statystycznie mężczyźni wybierają głową dlatego facet kupi piwniczkę z płaskim sklepieniem, natomiast kobiety idą bardziej za głosem serca. Kobiety wybiorą piwnice z półokrągłym sklepieniem.

Piwniczka betonowa z płaskim dachem a półokrągły nasyp. Zawsze można osiągnąć kompromis, piwniczka betonowa z płaskim sklepieniem również może wyglądać na półokrągłą. Wystarczy ją obsypać ziemią na półokrągło i już!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top
Call Now Button